Tag Archive: design

design

Hezký a snadný nápad na výzdobu zdí

velká stěna nástěnná malba ložnice
Existuje mnoho způsobů na získání nádherného vzhledu v různých interiérech. Domácí, pro restaurace anebo pro pracovní místo – každý z těch druhů má samozřejmě úplně jiný styl, ale nyní každý může pro ně nalézt dokonalé dekorativní zboží. O širokému sortimentu různých vzorů nejlépe si přesvědčit na vlastní oči během prohlídky na internetu, kde se nejednou nachází i hotové nápady na aranžmá nejrůznějších interiérů – také těch pro odborníky.

Nápady na efektivní a kouzelnou dekoraci stěn v kuchyni

vinylové tapety
Tapety je dobrý způsob na získání velmi módního a půvabného stylu. Dnes, v ohledu látek a vzorů, velmi se odlišují od svých papírových prototypů – díky možnosti používání digitalního tisku a novým, nepromakavým textilům, dnešní tapety se charakterizují dobrou trvalostí a můžou být připevněné tam, kde dřív nebylo to doporučované – např. v kuchyni nebo koupelně.

Krásný pokoj pro děti jako ze snu

fototapety
Hezký a útulný vzhled v dětském pokoji v dnešní době je nejen snadně možný, ale i samá připrava netrvá nejčastěji dlouho. Rozhodně asi všechno záleží na rozlohu pokoje a věk dětí, ale nejsou to jediné vážné činitelé, které nejlépe pozorovat – velice dobré řešení je pečovat o praktičnost vybavení, dokonce shodnost s zájmy a vkusem dětí.