Tag Archive: fototapety

fototapety

Extravagantní a elegantní způsoby na aranžmá interiéru – co dávají fototapety

Obnova bytu je vždycky skvělá šance na celkovou metamorfózu interiéru. Teď se na českém trhu nachází tolik různorodých novinek v aranžmá interiérů, že sterilní bíle stěny můžou bezproblémově zmízet, a místo nich – každý může mít v ložnici, pokoji pro děti, buď dokonce koupelně něco autenticky avangardního. Elegantní ložnice s obrovskou kopií významných Vermeerovských děl na celé zdi – proč ne? Díky různorodým přílohám a dekoracím doporučených zkušenými designéry není to vůbec žáden problém, ale jen vrhol ledovce, pokud jde o pozoruhodné způsoby na výzdobu zdí.

Jak najít dokonalou fototapetu?

Současný trh nám dává tolik možností, že výběr může být často velice komplikovaný. Doporučuje se, abychom pořádně zvážili každou nabídku a seznámili se s nabízeným zbožím. Tak budeme mít jistotu, že nakonec z obchodu odejdeme spokojeni. Stejně musíme postupovat při výběru nástěnné fototapety (www.fixar.pl). Jak tedy najdeme perfektní fototapetu?

Nápadité způsoby na dekoraci kuchyni – tradiční tapety a fototapety

Pokój dziecka, fototapeta z ptakami
Během obnovy kuchyni – a především zdí – stojí to za to, vybrat něco autenticky krásného a zároveň praktického. Tehdy nejefektivnějším nápadem je dobře přemýšlet budoucí stylistiku prostoru. Je kuchyň malá, buď velká? Zvolíte něco úplně moderního, buď klasickou kuchyni s rysem retro? V případě výběru velmi moderního (nebo rovněž minimalistického) vzhledu kuchyni pozoruhodným nápadem je fototapeta, kvůli jeji estetickému potenciálu a možnosti skvělého komponování s moderním nábytkem, naproti tomu i tradiční tapety mají několik kladů, pokud jejich kvalita je dobrá.

Krásný pokoj pro děti jako ze snu

fototapety
Hezký a útulný vzhled v dětském pokoji v současné době je nejen snadně možný, ale také samá obnova netrvá většinou dlouho. Samozřejmě skoro všechno záleží na rozměru pokoje a věk dítěte, ale nejsou to jediné klíčové činitelé, které stojí to za to, vzít v úvahu – docela praktické řešení je pečovat o funkčnost zařízení, dokonce shodnost s zájmy a vkusem dítěte.

Nápady na efektivní a kouzelnou dekoraci stěn v kuchyni

vinylové tapety
Tapety je skvělý způsob na získání velmi módního a subtilního stylu. V dnešní době, v ohledu látek a vzorů, velmi se líší od svých papírových prototypů – díky možnosti použití digitalního tisku a novým, nepromakavým textilům, dnešní tapety se charakterizují skvělou trvalostí a můžou být přilepené tam, kde dřív nebylo to doporučené – např. v kuchyni buď koupelně.