Ne pro pobavení se říká, že v jednoduchosti je krása!

moderní byt
Buďme odborníky v našem sídle a také v jiných místnostech, kde pobýváme většinu času. Jestliže se chceme cítit skvěle na místě, v jakém přebýváme, musíme dát pryč veškerý naši bázeň a udělat věci tak jak je to v naší představě. Mnohdy máme skvělé myšlenky jak si vybavit svou kancelář, své zahrádky, či jak si vyrobit vlastní svatební diář.

Zařizování obývacího pokoje
Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com
Avšak ono to ne vždy je tak prosté jak si to představujeme. Přáli bychom si takovou barvu, ale nikde ji nejsme schopní najít. Chtěli bychom takový materiál, ale také ho nemůžeme najít. Po delším čase našeho pátrání určitých materiálu na stanovenou věc se smí stát, že odejdeme od naší ideální představy a utvoříme si novou představu, tak aby pasovala k tomu co máme k použití. Fototapety mají to do sebe, že s nimi jde cokoli udělat – nejlepší na trhu fototapety. Nemusíme mít strach, že něco nezvládneme. Jsou perfektní pro veškerou stěnu. Jsou pro ně zhotovené. Smíme je míchat i s normálními barvami na stěnu. Buď si vylepíme veškerý povrch, eventuálně také můžeme zvolit si pásek spanilý, ozdobné fototapety a zbývající úsek místnosti si vymalovat jednobarevnou barvou na zdi. Jestliže máme nějakou prostornější místnost, můžeme zvolit si fototapety na jednu celou stěnu. Je na nás, jaký námět si vybereme. Fototapeta bude vypadat jako obraz. Spočívá v tom, jaký potisk si zvolíme. Na různých internetových stránkách plus v prodejnách si na fototapety smíme dovolit otisknout snímek s vlastními dětmi, foto, jakou jsme vytvořili kdesi v přírodě nějakého zvířete anebo rostliny.

Rozum a cit uspořádání
Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
Pohledně to vyzdobí náš pokoj a také se s tím budeme příjemně cítit, poněvadž to bude originální vlastní dílo. Smíme v něm vytvořit také nějaký příběh. Jestliže do různých místnosti budeme lepit fototapety s konkretními motivy, zhotovíme si tak rodinný nebo pracovní příběh, jaký určitě u kohosi jiného nenajdeme. Dovolme své fantazii vytvořit nevídanost, jakou na jiném místě nenajdeme. Ve vlastním obydlí trávíme většinu našeho času z toho důvodu by měl vypadat rozdílně – další četba.