Prázdnotu dokonale nahradíme něčím hezkým a milým

stěny
Kolik krát si prohlížíme prázdné stěny a vnímáme, jež bychom na ně mohli něco pověsIT. Doplňky na stěnách činí pokoj příjemnějším.
Pusté pokoje se jeví mnohdy nudně.

stěny
Źródło: http://www.sxc.hu/
Není místo se kde podívat a stále rozjímáme, jak je vybavit nejlepšími ozdoby. Prostou možností je pořídit si fototapety. Jsou prosté na použití a pohodlné na dotek. Fototapety jsou snadné v tom, jež nejsme povinní se sužovat s jedním odstínem stěnou- Prostě si smíme koupit fototapety i s ornamenty, či také si sami smíme na ni potisknout jakousi oblíbenou fotografii. Jestliže bychom chtěli mít přece jednobarevný pokoj, určitě by nebylo marné, jestli by jsme někde připevnili plakáty na zeď. Je to jednoduchá volba jak zakrýt nebo zpříjemnit prázdné místo. Plakáty na zeď si již smíme opatřit kdekoli.

Jsou užitečné v tom, že nám zastíní prázdné místo, nebo někdy také větší dírku. Nemusíme si lámat tedy hlavu, že kdesi nemůžeme nic nalézt. Stačí málo popřemýšlet a již držíme v ruce fototapety i s plakáty na zeď provedené. Každý člověk v pokoji by se měl cítit přívětivě. Je to významné v tom, aby si člověk dobře relaxoval. Jestliže nerelaxuje, vlastní tělo se začne krabatit. Pokud náš prostor bude vyhlížet hezky, nejenom my, ale i ostatní kamarádi nás budou si přát čím dále tím více navštěvovat i v rozmezí kdy tady nebudeme- .

Pokoj je místnosti, v jakém trávíme hodně chvil. I v pracovně, popřípadě na jakémsi odlišném místě. Je třeba abychom bydleli v prostředí, jaké je pro nás budující a kvalitní.